KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Cecilia ljungdell 12071008
nr 1207 1008
Cecilia Ljungdell
(f. 1968), Sverige
Cecilia Ljungdell, "Fantasia", 2018. Signerad. Mixed media akryl, färg och tusch, 3 st a 10x15 cm
Cecilia Ljungdell, svensk bildkonstnär född 1968.
måndag 24 september 2018
kl 18:31:25
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes