KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Cecilia ljungdell 12071008

nr 1207 1008

Cecilia Ljungdell

(f. 1968), Sverige

Cecilia Ljungdell, "Fantasia", 2018. Signerad. Mixed media akryl, färg och tusch, 3 st a 10x15 cm

Cecilia Ljungdell, svensk bildkonstnär född 1968.

måndag 24 september 2018
kl 18:31:25

  • Tema
  • 24 sep

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Cecilia Ljungdell

Läs mer om Cecilia Ljungdell